Bezúdržbové plastové ploty v reálných odstínech dřeva

Moderní design dřevěného plotu bez nutnosti opakujících se nátěrů

Ploty jsou určeny především pro zákazníky, kteří požadují bezúdržbový plot.

Výhodou systému plotových prvků a komponentů je nejen jejich tvarová a barevná stálost, ale také odolnost vůči UV záření. Plastové profily jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou životností a vynikající povětrnostní odolností. Stejný materiál se používá i pro výrobu profilů plastových oken.

Jednotlivé díly plotové pole mohou být zakončeny rovným krycím víčkem v odpovídajícím odstínu.

Systém dutých plastových profilů slouží především k montáži lehkých plotových staveb. Lze jej rovněž použít k výrobě balkónů, zábradlí,pergol, lavic, různých stěn, ohrad a přístřešků. Montáž stavby plotu je jednoduchá a rychlá s minimální náročností na prostor, vybavení nářadím a odbornost montážníků.

Plotové profily jsou opatřeny vysoce kvalitní exteriérovou fólií v reálných dekorech dřeva. V nabídce naleznete rovněž bílý UV stabilizovaný profil. Na zakázku lze vyrobit i plotový profil v pastelových odstínech, jako například stále oblíbenější antracitová barva.

V naší nabídce naleznete 3 typy profilů

  • profil typu 70×22 mm – na pláňky
  • profil typu 100×30 mm – na podélník nebo pláňku
  • profil typu 50×25 mm – na podélník k zakrytí stávajícího jeklu

Plotové profily nabízíme v délce 6 m, ale lze je na základě požadavků zákazníků řezat na požadované délky.


Máte zájem o některé položky z našeho sortimentu, ale nejste si jisti, zda Vám nebude něco chybět? Napište nám co potřebujete a my Vám rádi spočítáme na kolik Vás vyjde kompletní materiál a případně i práce.